Ik ben een nieuwe
leerling en wil mij
aanmelden
AANMELDEN!

Jeugdjournaal op het Olympus!

Het Rode Kruis gaf vandaag, onder mediabelangstelling van zowel de NOS, het Jeugdjournaal en Hart van Nederland, een workshop EHBO en reanimatie aan onze leerlingen in leerjaar 1 met het profiel Sport. Onze school verleent hiermee haar medewerking aan de landelijke actie die het Rode Kruis aan het voeren is om het behalen van een EHBO diploma opgenomen te krijgen in het curriculum van het onderwijs op middelbare scholen.

Volgens het Rode Kruis moet het EHBO-onderwijs een vast onderdeel worden van het lesaanbod op middelbare scholen. Jongeren die kennis maken met EHBO profiteren hier de rest van hun leven van. En met hen ook heel Nederland. Want hoe meer kennis van EHBO, hoe sneller je geneigd bent een ander te hulp schieten bij nood.  Via de website van het Rode Kruis is er een actie gestart om de petitie voor EHBO op middelbare scholen te tekenen.  Er zijn minimaal 40.000 handtekeningen nodig om het onderwerp op de politieke agenda te krijgen.

Hieronder een impressie van de workshop

 

 

Meer nieuws

Laat een reactie achter

Je moet zijn ingelogd om een reactie te plaatsen.

Bezoek ons OPEN HUIS in januari!

Lees hier meer over hoe je je kunt inschrijven

Agendapunt:

28-11-2022: Rapportvergaderingen Brugjaar Jan Ligthart

Onze digitale loketten