Ik ben een nieuwe
leerling en wil mij
aanmelden
AANMELDEN!

In actie voor Turkije & Syrië

De wereld is opgeschrikt door de hevige beelden van de aardbevingen in Syrië en Turkije. Wij, personeel en leerlingen op het Olympus College vinden dat wij iets moeten doen om uit medemenselijkheid steun te geven aan alle getroffenen van deze humanitaire ramp. 

Daarom organiseren wij een ‘flessenactie’. Wij vragen iedereen die aan onze school verbonden is zoveel mogelijk statiegeldflessen op te halen en deze op school in te leveren. Daarnaast gaan onze leerlingen de wijken in om statiegeldflessen op te halen voor giro 555

Wij hopen dat we gezamenlijk hiermee veel geld ophalen om de mensen in het rampgebied te steunen. 

Meer nieuws

Laat een reactie achter

Je moet zijn ingelogd om een reactie te plaatsen.

Kom jij volgend schooljaar ook naar het Olympus of Brugjaar Jan Ligthart?

Lees hier meer over hoe je je kunt aanmelden

Agendapunt:

17-06-2024: Ontwikkeldag docenten (leerlingen lesvrij)

Onze digitale loketten